O firmie

GÓRNI spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. (dawniej: UBOJNIA DROBIU Górni i Synowie sp.j.) jest firmą rodzinną funkcjonującą na rynku drobiarskim od 1996 roku.

Początki działalności rodziny Górnych sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku.

Już w tamtym okresie powstały pierwsze obiekty inwentarskie i rozpoczęto hodowlę kurcząt brojler na zamówienie m.in. Zakładu Jajczarsko-Drobiarskiego w Giżycku. Na przełomie lat 90-tych Wanda i Antoni Górni rozpoczęli niewielką produkcję świeżego mięsa z kurczaka, a w roku 2004 wspólnie z synami uruchomili nowoczesny zakład uboju i rozbioru drobiu w Antonowie przy ul. Sympatycznej 22.

Dziś przedsiębiorstwo prowadzone przez braci Arkadiusza i Piotra Górnego to wyposażony w nowe technologie, zorganizowany i elastycznie zarządzany zakład produkcji świeżego mięsa drobiowego oferujący produkty najwyższej jakości zgodnie z oczekiwaniami klienta. Wszystkie procesy podlegają tu ciągłej kontroli urzędowych lekarzy weterynarii, a dobre praktyki produkcji i higieny (GMP,GHP), zgodnie z europejskimi zasadami HACCP, zapewniają najwyższą jakość zdrowotną oraz handlową naszych produktów.

Bardzo ważnym elementem przedsiębiorstwa jest prowadzenie własnej fermy drobiu (FERMA ŚWIDRY sp. z o.o. sp.k.) zarządzanej przez specjalistów weterynarii oraz wieloletnia współpraca z hodowcami drobiu głównie z regionu Mazur.

Chicken

Wyróżnienia

Firma jest laureatem licznych nagród takich jak Gazele Biznesu, Gepardy Biznesu, Diamenty Forbesa, które potwierdzają stabilną pozycję i stały rozwój firmy.

Jednak najbardziej dumni jesteśmy z dwóch nagród otrzymanych w 2018 roku, które doceniają wartości jakimi kierujemy się w codziennej pracy.

Są to nagrody, które otrzymaliśmy z rąk Marszałka Województwa Warmińsko-Mazurskiego: Przedsiębiorca Godny Naśladowania oraz Przedsiębiorstwo Przyjazne Ekonomii Społecznej.

Równie ważne są dla nas podziękowania i słowa uznania od lokalnej społeczności, z którą jesteśmy bardzo związani.

Tacy jesteśmy

Zasadniczym powodem istnienia naszego przedsiębiorstwa jest tworzenie i zapewnienie dla wszystkich podmiotów powiązanych z przedsiębiorstwem odpowiednio dobrych warunków funkcjonowania i poprawiania swojej pozycji w szeroko pojętym środowisku.

Od początku istnienia, zarówno w niekorzystnych, jak i doskonałych okresach działalności firmy zasady fair play były i są najważniejszymi wyznacznikami w zarządzaniu firmą.

Polityka jakości

Założone cele są realizowane poprzez:

Optymalizowanie i zabezpieczanie stałej produkcji zakładu w oparciu o zasady fair play w relacjach wewnątrzzakładowych oraz relacjach biznesowych z kontrahentami

Wysokie wymagania jakościowe stawiane dostawcom żywca drobiowego

Powszechne zaangażowanie oraz współpraca wszystkich pracowników w sprawy jakości i bezpieczeństwa wyrobów

Szacunek dla środowiska naturalnego na każdym z etapów produkcji

Polityka jakości w firmie GÓRNI spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. jest rozumiana, jako zespół zamierzeń i podejmowanych działań dla uzyskania następujących celów:

1

produkowanie wyłącznie wyrobów o wysokiej jakości oczekiwanej przez klientów, gwarantujących im pełne zadowolenie oraz wysoki poziom bezpieczeństwa zdrowotnego;

2

stabilnej pozycji pozycji na rynku producentów mięsa drobiowego oraz uzyskiwanie wyników ekonomicznych zapewniających rozwój firmy;

Skup drobiu żywego

Nasz zakład skupuje drób żywy zarówno w oparciu o długoterminowe umowy kontraktacyjne z zapewnieniem ceny gwarantowanej jak i kurczęta z wolnego rynku. Nasi dostawcy mogą liczyć na bezpieczną i stabilną współpracę.

Posiadamy nowoczesną flotę samochodów dostosowaną do załadunku kontenerowego.

Mięso drobiowe – oferta

Naszym niezmiennym priorytetem jest bezpieczeństwo zdrowotne oraz wysoka jakość wytwarzanego przez nas mięsa drobiowego, którego dzienna produkcja wynosi około 100 ton.

W ofercie posiadamy zarówno mięso świeże schłodzone jak i głęboko mrożone, z możliwością różnych form pakowania (luz, MAP, vaccum) zgodnie z oczekiwaniami naszych klientów.

Jesteśmy stałym dostawcą mięsa drobiowego do zakładów rozbioru drobiu, zakładów przetwórczych oraz firm handlowych, a nasze towary można spotkać nie tylko na terenie Polski w tradycyjnych sklepach mięsnych, ale również na rynku nowoczesnym na półkach supermarketów. Jesteśmy także eksporterem mięsa świeżego schłodzonego i głęboko mrożonego. Zasięg eksportu obejmuje kraje UE i Azji. Dodatkowym atutem jest fakt, iż jesteśmy w trakcie wdrażania globalnej normy BRC Global Standards. Rozwijamy się, żeby spełnić oczekiwania najbardziej wymagających klientów.

Masz pytania?

Zapraszamy do kontaktu. Postaramy się odpowiedzieć jak najszybciej to możliwe.