Hodowla drobiu

Ferma Świdry

FERMA ŚWIDRY sp. z o.o. sp.k.

To nowoczesna ferma drobiu składająca się z 6-ciu obiektów inwentarskich o łącznej obsadzie 250.000 szt. kurcząt brojler.

Ciągłe doskonalenie wyników produkcyjnych, nowoczesne podejście zootechniczne i restrykcyjne przestrzeganie zasad bioasekuracji, zapewniają ponadprzeciętną jakość kurcząt, która pozwala na uzyskanie powtarzalnego i doskonałego jakościowo produktu jakim jest mięso drobiowe.

Gabinet Weterynaryjny Brzeski i Wspólnicy s.c.

Gabinet Weterynaryjny Brzeski i Wspólnicy s.c., kierowany przez lek.wet. Michał Brzeski, to młoda, a zarazem doświadczona drużyna lekarzy weterynarii, wyspecjalizowanych w obsłudze ferm kurcząt brojler.

Nasi lekarze wiedzę z zakresu weterynarii opierają nie tylko o wykształcenie akademickie, ale też dodatkowe specjalizacje oraz odpowiednio dobierane szkolenia i sympozja. Szerokie doświadczenia wynikają z aktywnej pracy w terenie, analiz w renomowanych laboratoriach i już na samym końcu obserwacji wyników swojej pracy na linii produkcyjnej.

Specjalistyczna wiedza weterynaryjna i praktyczne umiejętności zootechniczne stanowią doskonałą podstawę do osiągania najlepszych wyników hodowlanych przez współpracujące fermy drobiu.